Vacu Activ – tai puiki pusės valandos trukmės treniruotė, kuri suteikia Jums progą naudotis visų kūno tobulinimo kompleksu: bėgimo takeliu su infraraudonųjų spindulių, vakuumo, elektrostimuliacijos, jonizacijos ir gydymu kolagenu bei kvapų ir spalvų terapija. Vienos treniruotės metu įmanoma sudeginti net iki 5000 kilo kalorijų ! ! !

Pratimai kartu su vakuumo slėgiu yra prilyginami neinvaziniam gydymui, kuris skatina tikslingą riebalų deginimą per trumpą laiką. Procedūros yra ypač populiarios tarp moterų, kurios yra linkusios kaupti riebalus aplink juosmenį, pilvą, taip pat klubų, sėdmenų ir šlaunų srityse. Eidamos Vacu Activ kapsulės viduje ant bėgimo takelio, kur apatinė kūno dalis (žemiau krūtinės) yra veikiama slėgio, atsirandančio dėl kapsulės viduje susidarančio vakuumo. Vakuumas, savo ruožtu, gerina kraujo cirkuliaciją į problemines, pavyzdžiui, šlaunų, liemens, klubų ir sėdmenų, sritis. Vakuumo užduotis yra suskaldyti poodinį riebalinį audinį, pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, pagerinti odos ir raumenų kraujotaką, dėl ko ir pagreitėja medžiagų apykaita.

Vacu Activ 5 in 1 yra įrengta:

  • Ėjimo – bėgimo takelis.
  • Infraraudonieji spinduliai;
  • Vakuumas;
  • Aromaterapija;
  • Spalvų terapija;
  • Oro jonizacija;

Ėjimo takelis – įmontuotas specialioje kapsulėje, kurioje riebalai tirps dar greičiau. Vienos treniruotės metu įmanoma sudeginti iki 5000 kilo kalorijų. Dėmesio! – Tyrimais įrodyta, jog vos per pusės valandos trukmės seansą įrenginio kapsulės viduje, atsikratoma penkis kartus daugiau kalorijų nei valandą sportuojant ant įprasto bėgimo takelio.

Oro jonizacija: padeda kovoti su nuovargiu, mieguistumu.

Infraraudonieji spinduliai:
* šildo kūną ir išplečia kraujagysles, todėl pagerėja kraujo apytaka ir deguonies įsisavinimas
* oda tampa rausva, o tai reiškia, kad joje teka deguonimi prisotintas kraujas
* šalina iš kūno didelius kiekius toksinų, ypač iš gilesnių odos sluoksnių.

Vakuumas:
* pagreitina riebalų deginimo procesą
* pagerina kraujotaką tose vietose, kuriose kaupiasi didžiausia riebalų dalis (šlaunyse, sėdmenyse, juosmenyje, ant pilvo ir odoje)
* naudojamas slėgis pagerina limfos cirkuliaciją ir pašalina skysčių perteklių
* lygina odą, didina jos stangrumą ir sumažina nepageidaujamą riebalų kiekį.

Chromoterapija (spalvų terapija):
* taikant chromoterapiją, galima “papildyti organizmą trūkstama spalva” ir taip pagerinti savijautą
* spalvos turi įtakos tiek žmogaus psichologinei, tiek fiziologinei būsenai, jos psichologiškai veikia kūną, protą, jausmus, stimuliuoja ir harmonizuoja.

Kontraindikacijos: Metaliniai implantai; Nudegimai; Nėštumas;  Kraujagyslių ligos;  Reumatinės ligos;  Menstruacijos; Stuburo degeneracija; Vėžys ir navikai;  Neužgiję randai po operacijos; Sunkios reumatinės ligos. Širdies liga; Diabetas;  Epilepsija; Astma;  Venų uždegimas