Kriolipolizė (riebalų šalinimas šalčio pagalba)
Kriolipolizė – tai yra neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį (pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų, smakro (dvigubo pagurklio) zonose). Ši procedūra atliekama moderniu kriolipolizės aparatu, kurio veikimo būdas pagrįstas laipsnišku, kontroliuojamu odos audinių vėsinimu ir tai užtikrina saugų kūno formų dailinimą. Tai unikali procedūra, kuri tampa vis populiaresne alternatyva riebalų šalinimui chirurginiu būdu.

Kriolipolize, tai liekninimas šalčiu, šios  procedūros metu riebalinės ląstelės, adipocitai, yra užšaldomi ir taip sukeliama jų apoptozė. Kriolipodestrukcijos metu ląstelės sunaikinamos negrįžtamai. Naudojant pažangiausių technologijų aparatą  ir siekiant geresnio efekto, pradžioje riebalinės ląstelės užšaldomos, tuomet akustinių (smūginių) bangų pagalba ląsteles „suskaldomos“ į mažesnes daleles ir tada naudojama presoterapija – limfodrenažinis masažas, kad iš organizmo greičiau pasišalintų procedūrų metu išskaidytos medžiagos. Kombinuotų procedūrų dėka mažinamos apimtys, tuo pačiu stangrindama oda. 

Krioterapijos procedūra yra ypatingai saugi, todėl po procedūros oda būna praktiškai be jokių pakitimų – pastebimas lengvas odos paraudimas. O derinant procedūra su smūginės bangos terapija, odos paraudimas praeina greičiau. Klientas gali iš karto grįžti prie savo įprasto gyvenimo ritmo be jokių apribojimų. 

  • Galima atlikti kasdienę veiklą ir fizinius pratimus iš karto po procedūros
  • Saugi procedūra be jokių adatų ar chirurginių korekcijos įsiterpimų
  • Neskausminga ir diskomforto nesukelianti procedūra
  • Šalčio sistema yra lokalizuota, veikia tik riebalines ląsteles, nepažeidžia kitų audinių

Kontraindikacijos:

Nėštumas

Žindymas

Šalčio netoleravimas ar alergija šalčiui

Esant inkstų, kepenų, širdies nepakankamumui

Onkologinės ligos

odos susirgimai, tokia kaip dermatitas ar egzema;

Reino sindromas.

Nervų uždegimas;

Odos infekcijos, nudegimas, žaizdos

Epilepsija

Krioglobulinemija