Naujausių technologijų liekninamoji Infra Swan shaper treniruotė

„Infra Shaper Swan“ tenkina visus šiuolaikinės moters poreikius. Pirma, jis pasižymi unikaliu, elegantišku ir moterišku dizainu. Antra, dėka 4 individualių komponentų, esančių vienoje kapsulėje, poveikis jaučiamas visam kūnui vos per 30 min. treniruotę. Infraraudonųjų spindulių ir kolageno šviesos terapija užtikrina ilgalaikį efektą – oda tampa elastingesnė, stangresnė, mažėja raukšlės, celiulitas, randai, strijos, geriau įsisavinami kūno priežiūros produktai. Naujoviškas eliptinis treniruoklis leidžia efektyviai treniruoti kojų, sėdmenų ir pilvo raumenis, sustiprinti rankas, pečius ir nugaros raumenis, bei svarbiausia – padeda atsikratyti riebalinio audinio. Bio-jonizatorius gamina neigiamus jonus, valo orą. Oda tampa švaresnė, lygesnė, vienodo atspalvio.

Apie šią paslaugą:
Liekninanti procedūra su „Infra Shaper Swan“  – figūros modeliavimas, kūno svorio sumažėjimas, celiulito mažinimas, odos būklės pagerinimas, riebalinio audinio sumažėjimas, ištreniruoti kojų, sėdmenų ir pilvo raumenys sustiprintos rankos, pečiai ir nugara, pagerinta kraujo apytaka, širdies ir kvėpavimo sistemos funkcijos, didesnis organizmo atsparumas infekcijoms, stresui ir nuovargiui, geresnė bendra savijauta ir nuotaika.

KUO SVARBUS KOLAGENAS? Kai oda netenka kolageno, ji sensta, o raumenys glemba. Mokslininkai teigia, kad nuo 25 metų kolageno kiekis organizme sumažėja 1,5 %, o sulaukus 30 metų, kūnas jau yra netekęs apie 15% savo turėto kolageno. Šis kolageno mažėjimas lemia odos senėjimą, raukšlių atsiradimą ir odos tamprumo netekimą. Su „Infra Shaper Swan“ aktyvuojama kolageno sintezė, todėl odos būklė gerėja.
Poveikis jaunoms moterims:
išsaugomas jaunos odos spindesys ir šviežumas,
raukšlių ir smulkių raukšlelių prevencija,
gydo dirglią, jautrią, spuoguotą odą,
stangrėja viso kūno oda,
kūnas tampa neįtikėtinai lankstus.
Poveikis vyresnėms moterims:
atstatoma odos drėgmė,
nyksta raukšlės, oda stangrėja,
ryškus liftingo efektas,
geriau įsisavinami priežiūros produktai,
stangresnis, tvirtesnis kūnas.
APRANGA. Treniruotės su „Infra Shaper Swan“ metu reikalinga apranga: šortai, marškinėliai ir sportinė avalynė.
SPORTAS SU “INFRA SHAPER SWAN”. Treniruočių skaičius parenkamas individualiai, atsižvelgiant į organizmo būklę ir norimus rezultatus. Tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, rekomenduojama užsiėmimus lankyti 3 k. per savaitę. Taip pat svarbu treniruotės metu išgerti 0,5 litro negazuoto vandens.